Images-loading

Τελευταία Νέα

  • Πρόγραμμα Αγώνων Σαββάτου 21/10


    ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 21/10

    ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ

    ΤΜΗΜΑ

    ΟΜΑΔΕΣ

    ΓΗΠΕΔΟ

    ΩΡΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ

    10.00

    2006

    ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ

    ΠΕΡΙΓΙΑΛΙ

    9.15

    11.20

    2004-05

    ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ

    ΠΕΡΙΓΙΑΛΙ

    10.30

    12.50

    2002-03

    ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ

    ΠΕΡΙΓΙΑΛΙ

    12.00

    Read more
  • Προγραμμα Αγώνων Σαββατοκύριακου 14-15/9


    Πρόγραμμα Αγώνων 14.10.17-15.10.2017

    Σάββατο 14.10.2017

    ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ

    ΤΜΗΜΑΤΑ

    ΟΜΑΔΕΣ

    ΓΗΠΕΔΟ

    ΩΡΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ

    10:00

    ΤΖΟΥΝΙΟΡ (2008-09)

    ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ - ΗΡΑΚΛΗΣ

    ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ

    9:30

    10:00

    ΜΠΑΜΠΙΝΙ (2010-11-12)

    ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ - ΗΡΑΚΛΗΣ

    ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ

    9:30

    11:15

    ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ (2007-08)

    ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ - ΗΡΑΚΛΗΣ

    ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ

    10:45

    Κυριακή 15.10.2017

    10:00

    ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ (2006)

    ΑΟΚ - ΗΡΑΚΛΗΣ

    ΚΡΥΟΝΕΡΙ

    09:15

    11:20

    ΠΑΙΔΙΚΟ (2004-05)

    ΑΟΚ - ΗΡΑΚΛΗΣ

    ΚΡΥΟΝΕΡΙ

    10:30

    12:50

    ΕΦΗΒΙΚΟ (2002-03)

    ΑΟΚ - ΗΡΑΚΛΗΣ

    ΚΡΥΟΝΕΡΙ

    12:00

    Read more
  • Πρόγραμμα Αγώνων Σαββατοκύριακο 7-8/10


    Πρόγραμμα Αγώνων 07.10.17-08.10.2017

    Σάββατο 07.10.2017

    ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ

    ΤΜΗΜΑΤΑ

    ΟΜΑΔΕΣ

    ΓΗΠΕΔΟ

    ΩΡΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ

    10:30

    ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ (2006-07)

    ΑΟΚ - ΗΡΑΚΛΗΣ

    ΒΟΗΘ. ΑΟΚ

    09:45

    10:30

    ΤΖΟΥΝΙΟΡ (2008-09)

    ΑΟΚ - ΗΡΑΚΛΗΣ

    ΒΟΗΘ. ΑΟΚ

    09:45

    12:00

    ΜΠΑΜΠΙΝΙ (2010-11-12)

    ΑΟΚ - ΗΡΑΚΛΗΣ

    ΒΟΗΘ. ΑΟΚ

    11:30

    Κυριακή 08.10.2017

    10:30

    ΕΦΗΒΙΚΟ (2002-03)

    ΑΟΚ - ΗΡΑΚΛΗΣ

    ΒΟΗΘ. ΑΟΚ

    09:30

    12:00

    ΠΑΙΔΙΚΟ (2004-05)

    ΑΟΚ - ΗΡΑΚΛΗΣ

    ΒΟΗΘ. ΑΟΚ

    11:15

    Read more
  • Πρόγραμμα Αγώνων Σαββάτου 30/9


    Πρόγραμμα Αγώνων 30.9.17-01.10.2017

    Σάββατο 30.09.2017

    ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ

    ΤΜΗΜΑΤΑ

    ΟΜΑΔΕΣ

    ΓΗΠΕΔΟ

    ΩΡΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ

    10:30

    2007-08

    ΗΡΑΚΛΗΣ – ΒΟΡΕΙΟΙ ΔΡΑΜΑΣ

    ΠΕΡΙΓΙΑΛΙ

    10:00

    10:30

    2009-10

    ΗΡΑΚΛΗΣ – ΒΟΡΕΙΟΙ ΔΡΑΜΑΣ

    ΠΕΡΙΓΙΑΛΙ

    10:00

    10:30

    2011-12

    ΗΡΑΚΛΗΣ – ΒΟΡΕΙΟΙ ΔΡΑΜΑΣ

    ΠΕΡΙΓΙΑΛΙ

    10:00

    11:30

    2005

    ΗΡΑΚΛΗΣ – ΒΟΡΕΙΟΙ ΔΡΑΜΑΣ

    ΠΕΡΙΓΙΑΛΙ

    11:00

    12:30

    2002-03

    ΑΟΚ - ΗΡΑΚΛΗΣ

    ΒΟΗΘ. ΑΟΚ

    11:45

    Read more
  • Πρόγραμμα Αγώνων Σαββατοκύριακου 23 και 24 / 9


    Πρόγραμμα Αγώνων 23-24.09.2017

    Σάββατο 23.09.2017

    ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ

    ΤΜΗΜΑΤΑ

    ΟΜΑΔΕΣ

    ΓΗΠΕΔΟ

    ΩΡΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ

    10:30–14:00

    ΕΦΗΒΙΚΟ (2002-03)

    ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

    ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

    9:45

    Κυριακή 24.09.2017

    ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ

    ΤΜΗΜΑΤΑ

    ΟΜΑΔΕΣ

    ΓΗΠΕΔΟ

    ΩΡΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ

    10:30-13:30

    ΤΖΟΥΝΙΟΡ (2008)

    ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

    ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

    10:00

    10:30-13:30

    ΠΑΙΔΙΚΟ (2004-05)

    ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ

    ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ

    9:45

    10:00-14:30

    ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ (2006)

    ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ

    ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ

    9:30

    Read more

Καλωσήλθατε στην οικογένεια του Ηρακλή!

 

Images
  • logo ira
  • Ηρακλής Καβάλας, Αθλητικό Σωματείο, Βερούλειο Στάδιο
  • Σούλα Κηρύκου (Γραμματεία): +30 6944176017

Οι Χορηγοί μας

Ατλαντίδα
Κατεψυγμένα Προϊόντα
Παπαιωάννου
Είδη Υγιεινής
Μπαλαούρο
Ουζερί
Σάββας
Ταβέρνα
Avance
Ενοικιάσεις Αυτοκινήτων
Τσακιλής
Υγραέρια
Εστία
Ξένες γλώσσες
Συμεών Μακέδος
Life Insurance Agent
Ο γλάρος
Ιχθυοπωλείο
Welcome Stores, Αφοι Ξανθόπουλοι
Αλυσίδα Ηλεκτρικών
Αρκουλης
Μάρμαρα - Γρανίτες
Atlas Home
Εμπορική Χρωμάτων
Κωνσταντίνος Συναδινός
Ιχθυέμπορος
Newsign.gr
Ταμπέλες, Εκτυπώσεις, Σφραγίδες
ΜΟΥΚΟΣ
Ελαστικά - Ζάντες
Marinos Ioannidis Seafood
Χονδρεμπόριο Ψαριών
Pitsas Camp
Παιδική Κατασκήνωση
Lila's Αρωματερί
Γαλλικά αρώματα
Kavala Tours
Γραφείο Γενικού Τουρισμού
Copy Help
Print & Copy Services
La torta
Ζαχαροπλαστείο
Φαρμάκη Ελεάνα
Κλινική Διαιτολόγος - Διατροφολόγος

"Έλα κι εσύ στον ΗΡΑΚΛΗ! "

- 'Ετος Ίδρυσης: 1928

Οι Άνθρωποι μας

Στην Οικογένεια του Ηρακλή είμαστε περήφανοι για τους ανθρώπους μας. Με την μεγαλύτερη δυνατή εξειδίκευση ο καθένας στον τομέα του, με χρόνια εμπειρία, γελαστοί κι ευχάριστοι, πάντοτε δίπλα στους αθλητές. Και πρώτα απ' όλα άνθρωποι... Οι Άνθρωποί μας!

Σούλα Κηρήκου
Γραμματεία
Ισαάκ Κουτσοκλένης
Προπονητής
Ηλίας Δερβεντζής
Προπονητής
Θάνος Ανέστης
Φυσιοθεραπευτής
Βαγγέλης Καρασάββας
Προπονητής τερματοφυλάκων